TAXNELE Releu trifazat de protectie la tensiune si curent, 100A, TAXNELE TVPS3-100
TAXNELE
3 Review-uri
In stoc
Durata de livrare: 1-2 zile lucratoare
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 11428 Ai nevoie de ajutor? 0377 104 333
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (3)
Releul trifazat de protectie la tensiune si curent TAXNELE TVPS3-100 este conceput pentru a proteja echipamentele electrice in sisteme trifazate, avand o capacitate de 100A si functionand la 220V. Acesta ofera protectie ajustabila impotriva supratensiunilor, subtensiunilor si supracurentilor, monitorizand continuu parametrii retelei si deconectand alimentarea in caz de anomalii. Acest releu include un afisaj digital pentru o vizualizare clara a valorilor de tensiune si curent, asigurand o gestionare eficienta si siguranta crescuta in aplicatii comerciale si industriale.
Beneficii releu trifazat protectie la supratensiune, TAXNELE TVPS-100:
  • Poti alimenta orice circuit pana la 100A, oferind flexibilitate si adaptabilitate pentru diverse aplicatii electrice
Specificatii releu trifazic de protectie la supracurent, TAXNELE TVPS3-100:
Tensiune nominala: 220V AC 50Hz
Tensiune operare: 140-300V AC
Setare curent: 3-100A
Setare supratensiune: 230-300V AC
Setare subtensiune: 140-210V AC
Asimetrie faze: 20-99V
Module 18mm ocupate: 6
Dimensiune: 102 x 91 x 52
Configuratii: 100A Cu N 230V pentru 3*230V+N / 100A fara N 380V pentru 3 faze, L1 L2 L3
Ce contine cutia?
1x Releu trifazat de protectie la tensiune si curent, 100A, TAXNELE TVPS3-100