IRIMO Cleste tip cheie reglabila izolata VDE 1000V 250mm Irimo 634V-250-1
IRIMO
Cleste tip cheie reglabila pentru electricieni 1000V VDE, falci calite si finisaj negru anticoroziv.
In stoc
Durata de livrare: 1-2 zile lucratoare
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 10307 Ai nevoie de ajutor? 0377 104 333
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Beneficii cheie reglabila Irimo 634V-250-1:
  • Poate fi utilizat la operatiuni de prindere si strangere
  • Permite lucrul la echipamente sub tensiune, pana la 1000V
  • Falci calite pentru rezistenta in timp
  • Manere tip bimaterial izolat cu design anatomic, prindere confortabila
  • Articulatie capabila sa reziste la sarcini mari
Specificatii cleste electrician Irimo 634V-250-1:
Material: Otel de inalta calitate
Duritate falci: 50-57 HRC
Standard: ISO 8976
Dimensiuni: 240 x 50 x 12.5mm